Wielki Reset

Wielki Reset

Kiedy zastanawiasz się, czemu politycy podejmują kretyńskie decyzje, które szkodzą nawet im samym, a instutucje państwowe, które teoretycznie powinny przynajmniej kiwnąć na to wszystko palcem, nie robią absolutnie nic, przychodzi czas spojrzeć na inne warianty otaczającej nas rzeczywistości.

Ja do dzisiaj jestem w szoku, że zmiany w naszym świecie, które zostały wprowadzone po roku 2001 nadal obowiązują. Sam nie jestem posiadaczem paszportu właśnie ze względu na niektóre z tych zmian. Nie zamierzam nikomu przekazywać moich odcisków palców! I nie muszę podawać tutaj całej litanii argumentów. To moja decyzja, i koniec!

Książka ‘Wielki Reset’ przybliża nam wydarzenia ostatnich lat i plany jakie rządzące naszą planetą elity mają na najbliższe 10 lat. Plan generalnie jest taki, aby całe społeczeństwo utraciło kontrolę nad własną tożsamością (oddając tę kontrolę instytucjom i firmom cyfrowym), z uśmiechem przyjęło wszelkie przepisy i restrykcje jakie tylko wprowadzą rządy, utraciło zaufanie do innych ludzi i kwestionowało wszelkie wewnętrzne odczucia, bez względu na to czy pochodzą ze sfery emocjonalnej, racjonalnej czy duchowej.

Zatem, wszystkie wydarzenia, które aktualnie mają miejsce, albo zostały skrupulatnie zaplanowane, albo są wykorzystywane do wprowadzania ‘Agendy 2030’ oraz innych projektów, które mają na celu osiągnięcie wyżej podanych celów.

W 2015 roku ONZ wydało dokument o nazwie ‘Przekształcamy nasz świat: Agenda 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju’ (tytuł oryginalny: ‘Transforming our world: the 2030 Agenda for Sustainable Development’).

https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/agenda-2030

Polska – jak i inne ‘słabe’ kraje – oczywiście przyjęła ten dokument i zgodnie z nim wprowadza konieczne zmiany w naszym kraju. Cała treść dokumentu przesiąknięta jest terminologią, która sugerowałaby, że twórcy tego programu mają na celu szczytne cele. Wszędzie natykamy się tam na wyrazy typu ‘inkluzywność’, ‘bezpieczeństwo’ i ‘równość’. Są one rzecz jasna stosowane w celu ukrycia prawdziwych założeń programu ‘Agenda 2030’, podobnie jak wszechobecna dziś retoryka telewizyjna czy przemówienia polityczne.

Projekt ID 2020 polega na stworzeniu tożsamości cyfrowych dla każdego mieszkańca naszej planety, a następnie przekazania kontroli nad nimi instytucjom, które ‘najlepiej’ się do tego celu nadają. Jest to oczywiście sposób na odebranie nam naszej wolności. O ile potulnie zgadzamy się na wszystko co przygotowują nasze rządy i Big Tech to w zasadzie większych problemów mieć nie będziemy – poza oczywiście utratą człowieczeństwa – ale jeśli tylko wychylimy się przed szereg, zostaniemy ukarani w sposób automatyczny i niepodlegający dyskusji, bowiem wszystko będzie się opierać na systemie algorytmów, które nie dość, że nie słuchają sprzeciwu czy tłumaczeń, to w ogóle nie posiadają opcji zgłaszania sprzeciwu.

Warsztaty dla Elit: Event 201.

17 października 2019 roku odbyły się warsztaty polegające na przeprowadzeniu symulacji ogólnoświatowej pandemii. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Centrum Bezpieczeństwa Zdrowotnego Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa oraz Fundację Gatesów. Najciekawsza jest tutaj oczywiście data. Nawet Wikipedia bowiem podaje, że pierwszy przypadek Covid-19 został zanotowany cały miesiąc po tych warsztatach, 17 listopada 2019 roku.

Nawet termin ‘Reset’ nie został stworzony przez autorów książki ‘Wielki Reset’. Jest to wyraz szeroko używany przez ludzi odpowiedzialnych za stworzenie ‘Agendy 2030’ oraz ludzi, którzy biorą udział w całym tym procederze.

Chodzi o ponowne stworzenie zasad panujących na naszym świecie. Dotyczy to sfery ekonomicznej, społecznej, geopolitycznej, ekologicznej, technologicznej oraz indywidualnej. Wszystko się zmienia, ale nie na zasadzie naturalnej ewolucji. Naciski na ‘zieloną’ energię i wymagane szczepienia nie są przypadkowe. Sytuacja na wschodzie Europy jest skomplikowana i moim zdaniem ciężko ocenić, czy została zaplanowana, ale na pewno jest wykorzystywana do głębszego wprowadzania założeń globalnego resetu.

W tak krótkim czasie życie na naszej planecie się zmieniło nie do poznania, że ciężko wątpić w założenia tego programu. Wszystko dzieje się w zasadzie na naszych oczach, ale ze względu na bardzo specyficzną retorykę i medialną aprobatę na wprowadzane zmiany, w zasadzie niewiele widać krytyki wszystkich tych wydarzeń. Tak w każdym razie propagują to wszystko media, które należą do ogromnych korporacji i oligarchów. Zatem ludzie, którym zależy na powodzeniu całego projektu posiadają w swoich rękach także narzędzia, które służą do ‘komunikacji’ z nami.

Wydawać by się mogło, że już jest pozamiatane. Na szczęście tak nie jest. Wielu z nas się budzi i kwestionuje narzucane nam restrykcje i kretyńskie przepisy. Może się wydawać, że to niewiele. Ale tak nie jest. Pamiętajmy, że Ziemia jest żywa, a Wszechświat nie śpi. Każdy z nas pochodzi z ducha i jest integralną częścią całej Egzystencji. To co robimy i na co pozwalamy ma ogromne znaczenie. Nie traćmy nadziei!